Dva a půl chlapa – nezapomenutelné přítelkyně Alana Harpera

Alan Harper je pro mnohé televizní diváky nechutná, zlá a slizká postava. Co na plat, že jsou výrazné části seriálu Dva a půl chlapa, kde je Alan jednoznačný dobrák. Jde o druhou hlavní postavu. Herec Jon Cryer u seriálu vydržel i po odchodu Charlieho Sheena, kterého pro posledních několik řad nahradil Ashton Kutcher. Alan je zoufalec, ale navzdory tomu měl v ložnici celou řadu nádherných žen. Pojďte se spolu s námi podívat na ty nejvýraznější z nich.

Judith

Zdroj: Warner Bros.

Celý seriál Dva a půl chlapa začíná tím, že Alana vykopne jeho první manželka Judith z domu. Ten musí po zbytek pořadu bydlet v domě svého bratra, protože musí Judith platit tak vysoké alimenty, že nemá už na nic jiného. Judith se velice často chová jako bezcitná potvora, ale má i své světlejší okamžiky, kdy se jí bývalého manžela zželí. A nejenom to, opakovaně si to se svým bývalým i znovu rozdá! Jejich nové pokusy o oživení vztahu ovšem nikdy nevyjdou, protože Judith Alana prostě nesnáší.

Kandi

Zdroj: Warner Bros.

S hloupoučkou 22 let starou Kandi si nejprve užíval Alanův starší bratr Charlie. Jenomže krátce potom si našel Miu, se kterou chtěl vybudovat vztah. A tak Kandi sbalil Alan. Tento vztah mu pomohl se pohnout dál od prvního manželství. Nejprve utratil za Kandi snad všechny své zbývající peníze, následně vzal druhou práci, nastěhoval potají Kandi k Charliemu do domu a když jeho staršímu bratrovi nevyšla svatba s Miou v Las Vegas, chopil se Alan příležitosti a Kandi si vzal. Před cestou domů ještě vyhrál nemalé peníze a následující 3 měsíce si užíval své druhé manželství. Skončilo téměř stejně jako to první. Manželka Alana vykopla a ten skončil v pokoji pro hosty v domě u svého bratra.

Melissa

Zdroj: Warner Bros.

Podobně jako s Kandi si i s Alanovou recepční Melissou užíval napřed Charlie. Drobounká kráska strávila s oba bratry jeden víkend v době na pláži a potom se s ní Charlie rozešel, čímž samozřejmě mladšímu bratrovi trochu zavařil. O pár sérií později se s Melissou ale dal dohromady i sám Alan. Dokonce se i odstěhoval do domu, kde Melissa bydlí spolu se svou věčně zhulenou matkou. Starší žena podstrčí Alanovi marihuanové koláčky a potom ho svede. Melissa je načapá v posteli a na chvilku je jejich vztah ukončen. Jenomže když se Alan přestěhuje ke své nové přítelkyni Lyndsey, Melissa se znovu objeví na scéně. Alan si chvilinku užívá s oběma, pak ale Lindsey podpálí barák a rozejde se s Melissou, která mu napíše SMS: „Chcípni ty debilní čumáku“.

Lyndsey

Zdroj: Warner Bros.

Když byla mladá a chudá, natáčela Lyndsey filmy pro dospělé. Stejně jako Alan má za sebou neúspěšné manželství. Dalším jejím problémem je, podobně jako u Alana, totálně hloupý syn. Lyndsey má sklony k alkoholismu a s Alanem se hned několikrát rozejde a znovu dá dohromady. Tuto ženu ve finále neodradilo ani to, že jí Alan podpálil dům, že stalkoval jejího snoubence, kterého Lindsey s Alanem podváděla, a dokonce ani jeho manželství s Waldenem. Postupem času se z ní sice stává poněkud nechutná dáma, přesto pravděpodobně je Alanovou životní láskou, respektive jedinou ženou, která je schopná s ním vydržet.

Ms. McMartin

Alan

Zdroj: Warner Bros.

Sociální pracovnice slečna McMartinová je sice krásná, ale poněkud zoufalá. Má na starosti adopci dítěte, o kterou Walden spolu s Alanem požádali (jako manželé). Žije v bytě s kočkami a její práce je pro ni téměř vším. Když přijde na Waldenův malý podvod, psychicky se zhroutí a chce jim adoptovaného chlapce odebrat. Jenomže zasáhne Alan. Se slečnou McMartinovou se opije a skončí spolu v posteli. Jediným problémem je, že Alan má problém s erekcí. Chvilku spolu udržují vztah, ale nakonec dá Alan slečně kopačky kvůli Lyndsey. Alan se zasnoubí s Lyndsey a slečna McMartinová začne chodit s miliardářem Waldem.

Nezapomenutelní princové z českých filmových pohádek
Kukačky – 13 dílů je málo
Pelíšky jsou už dlouhé roky nejvtipnějším filmem Vánoc
S čerty nejsou žerty (1984) – nesmrtelné kultovní hlášky
Rychle a zběsile (2001), aneb jak se zrodila legendární série
Francouzská revoluce (2020) – sex, násilí a něco jako upíři
Sestra v akci – hudební komedie se vším všudy
Hlava medúzy (2021) a kalich hořkosti vypitý až do dna
Film doslova zpodobňující sedm ctností – Shazam!
Přímo pekelná zábava s Hellboyem
Kingsman: Zlatý kruh (2017) – ještě o trochu absurdnější pokračování výborné špiónské komiksovky
Liga Spravedlnosti Zacka Snydera (2021) je neuvěřitelně jiná
Lepší obsah nikdo nemá: Disney+ už funguje v ČR a může porazit Netflix
Přitažlivé superhrdinky z filmového světa Marvelu
Francouzská revoluce (2020) – sex, násilí a něco jako upíři
Godzilla vs. Kong (2021) asi nejhorší díl monster série
Love and Monsters (Láska a příšery) překvapivě napínavé a zábavné postapokalyptické dobrodružství
Návrat do budoucnosti
Nadčasový, geniálně jednoduchý a inspirativní Návrat do budoucnosti
Matrix (1999) – legendární cyberpunkový snímek
Vetřelec
Vetřelec (1979) snímek který dodnes nahání hrůzu
Animované snímky, které i po letech zahřejí u srdce
Raya a drak (2021) – další asijská princezna od Disneyho
Disneyho princezny – znáte je všechny?
Film, který vám vysvětlí, jak funguje internet – Raubíř Ralf a internet (2018)