Dva a půl chlapa – nezapomenutelné přítelkyně Alana Harpera

Alan Harper je pro mnohé televizní diváky nechutná, zlá a slizká postava. Co na plat, že jsou výrazné části seriálu Dva a půl chlapa, kde je Alan jednoznačný dobrák. Jde o druhou hlavní postavu. Herec Jon Cryer u seriálu vydržel i po odchodu Charlieho Sheena, kterého pro posledních několik řad nahradil Ashton Kutcher. Alan je zoufalec, ale navzdory tomu měl v ložnici celou řadu nádherných žen. Pojďte se spolu s námi podívat na ty nejvýraznější z nich.

Judith

Zdroj: Warner Bros.

Celý seriál Dva a půl chlapa začíná tím, že Alana vykopne jeho první manželka Judith z domu. Ten musí po zbytek pořadu bydlet v domě svého bratra, protože musí Judith platit tak vysoké alimenty, že nemá už na nic jiného. Judith se velice často chová jako bezcitná potvora, ale má i své světlejší okamžiky, kdy se jí bývalého manžela zželí. A nejenom to, opakovaně si to se svým bývalým i znovu rozdá! Jejich nové pokusy o oživení vztahu ovšem nikdy nevyjdou, protože Judith Alana prostě nesnáší.

Kandi

Zdroj: Warner Bros.

S hloupoučkou 22 let starou Kandi si nejprve užíval Alanův starší bratr Charlie. Jenomže krátce potom si našel Miu, se kterou chtěl vybudovat vztah. A tak Kandi sbalil Alan. Tento vztah mu pomohl se pohnout dál od prvního manželství. Nejprve utratil za Kandi snad všechny své zbývající peníze, následně vzal druhou práci, nastěhoval potají Kandi k Charliemu do domu a když jeho staršímu bratrovi nevyšla svatba s Miou v Las Vegas, chopil se Alan příležitosti a Kandi si vzal. Před cestou domů ještě vyhrál nemalé peníze a následující 3 měsíce si užíval své druhé manželství. Skončilo téměř stejně jako to první. Manželka Alana vykopla a ten skončil v pokoji pro hosty v domě u svého bratra.

Melissa

Zdroj: Warner Bros.

Podobně jako s Kandi si i s Alanovou recepční Melissou užíval napřed Charlie. Drobounká kráska strávila s oba bratry jeden víkend v době na pláži a potom se s ní Charlie rozešel, čímž samozřejmě mladšímu bratrovi trochu zavařil. O pár sérií později se s Melissou ale dal dohromady i sám Alan. Dokonce se i odstěhoval do domu, kde Melissa bydlí spolu se svou věčně zhulenou matkou. Starší žena podstrčí Alanovi marihuanové koláčky a potom ho svede. Melissa je načapá v posteli a na chvilku je jejich vztah ukončen. Jenomže když se Alan přestěhuje ke své nové přítelkyni Lyndsey, Melissa se znovu objeví na scéně. Alan si chvilinku užívá s oběma, pak ale Lindsey podpálí barák a rozejde se s Melissou, která mu napíše SMS: „Chcípni ty debilní čumáku“.

Lyndsey

Zdroj: Warner Bros.

Když byla mladá a chudá, natáčela Lyndsey filmy pro dospělé. Stejně jako Alan má za sebou neúspěšné manželství. Dalším jejím problémem je, podobně jako u Alana, totálně hloupý syn. Lyndsey má sklony k alkoholismu a s Alanem se hned několikrát rozejde a znovu dá dohromady. Tuto ženu ve finále neodradilo ani to, že jí Alan podpálil dům, že stalkoval jejího snoubence, kterého Lindsey s Alanem podváděla, a dokonce ani jeho manželství s Waldenem. Postupem času se z ní sice stává poněkud nechutná dáma, přesto pravděpodobně je Alanovou životní láskou, respektive jedinou ženou, která je schopná s ním vydržet.

Ms. McMartin

Alan

Zdroj: Warner Bros.

Sociální pracovnice slečna McMartinová je sice krásná, ale poněkud zoufalá. Má na starosti adopci dítěte, o kterou Walden spolu s Alanem požádali (jako manželé). Žije v bytě s kočkami a její práce je pro ni téměř vším. Když přijde na Waldenův malý podvod, psychicky se zhroutí a chce jim adoptovaného chlapce odebrat. Jenomže zasáhne Alan. Se slečnou McMartinovou se opije a skončí spolu v posteli. Jediným problémem je, že Alan má problém s erekcí. Chvilku spolu udržují vztah, ale nakonec dá Alan slečně kopačky kvůli Lyndsey. Alan se zasnoubí s Lyndsey a slečna McMartinová začne chodit s miliardářem Waldem.

Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mára
Mára
10 měsíců před

Doplnil bych ještě Gretchen kterou si málem vzal.

Josef Čihák
Josef Čihák
10 měsíců před
Reply to  Mára

Ta z nich byla nejlepší 🙂

michal121
michal121
10 měsíců před
Reply to  Josef Čihák

Nejlepší byla ta černovlasá kočka se psem na jednu noc, kdy se jí Alan představil jako Charlie. To už bylo v serii po Charlieho smrti.

Josef Čihák
Josef Čihák
10 měsíců před
Reply to  michal121

Super díl.

michal121
michal121
10 měsíců před
Reply to  Josef Čihák

Jako všech 8 serií s Charlie Sheenem bylo přepychových. S jeho odchodem klesla úroven na polovinu. Serie po jeho odchodu už bylo permanetní vychloubání penězi a dialogy byly spíš tak na úrovni Troškových „komedií“.

EVA MÓROVA
EVA MÓROVA
10 měsíců před
Reply to  michal121

Přepychových… To ano
Taky přepíchových🤭

JMM
JMM
10 měsíců před

Opravdu lehká sérka – jó ten „Hollywood“….
Samozřejmě hezký holky , ale i dobrý dabing

Luke
Luke
10 měsíců před

Jak jste si v dnešní době dovolili opomenout jeho transgender partnerku Paulu? 😀

Márty
Márty
10 měsíců před

Super seriál, bohužel co tam není Charlie, tak to ztratilo šťávu.

Jakub Pokorný
Jakub Pokorný
10 měsíců před

Škoda že nedojel všechny série Sheen …

Last edited 10 měsíců před by Jakub Pokorný
Nezapomenutelní princové z českých filmových pohádek
Kukačky – 13 dílů je málo
Pelíšky jsou už dlouhé roky nejvtipnějším filmem Vánoc
S čerty nejsou žerty (1984) – nesmrtelné kultovní hlášky
Rychle a zběsile (2001), aneb jak se zrodila legendární série
Francouzská revoluce (2020) – sex, násilí a něco jako upíři
Sestra v akci – hudební komedie se vším všudy
Hlava medúzy (2021) a kalich hořkosti vypitý až do dna
Film doslova zpodobňující sedm ctností – Shazam!
Přímo pekelná zábava s Hellboyem
Kingsman: Zlatý kruh (2017) – ještě o trochu absurdnější pokračování výborné špiónské komiksovky
Liga Spravedlnosti Zacka Snydera (2021) je neuvěřitelně jiná
Přitažlivé superhrdinky z filmového světa Marvelu
Francouzská revoluce (2020) – sex, násilí a něco jako upíři
Godzilla vs. Kong (2021) asi nejhorší díl monster série
Harry Potter pod režisérem Davidem Yatesem
Love and Monsters (Láska a příšery) překvapivě napínavé a zábavné postapokalyptické dobrodružství
Návrat do budoucnosti
Nadčasový, geniálně jednoduchý a inspirativní Návrat do budoucnosti
Matrix (1999) – legendární cyberpunkový snímek
Vetřelec
Vetřelec (1979) snímek který dodnes nahání hrůzu
Raya a drak (2021) – další asijská princezna od Disneyho
Disneyho princezny – znáte je všechny?
Film, který vám vysvětlí, jak funguje internet – Raubíř Ralf a internet (2018)
Raubíř Ralf (2012) patří mezi nejlepší animované retro snímky