Velký třesk – všechny Leonardovy přítelkyně

Zavalitého brejlouna menšího vzrůstu, který se jmenuje Leonard Hofstadler, může označit za hlavní postavu úspěšného seriálu Big Bang Theory (Teorie Velkého třesku). Prakticky po celou dobu vysílání tohoto pořadu jsou Leonard a jeho milostný život středem pozornosti. Stačí si vzpomenout na první díl, kdy se na první pohled zamiloval do nové sousedky Penny. Ta se nakonec stane jeho ženou, ale o tom později. Leonard totiž měl i několik dalších vztahů. Kdo byly Leonardovy přítelkyně?

Joyce Kim

Leonard

Zdroj: Warner Bros.

Atraktivní Asiatka si doktora Hofstadlera nabrkla v době, kdy pracoval na přísně tajném vojenském palivu a teprve nedávno se přistěhoval k další z hlavních postav Sheldonovi. A právě Sheldon nevědomě zachránil Leonarda od velikého průšvihu. Joyce Kimová totiž byla severo-korejská špionka, které šlo pouze o to, aby se dostala k tajnému projektu. Naštěstí, když se Joyce a Leonard chystali na věc, vtrhnul do pokoje Sheldon, který se ukázal být tak nesnesitelným člověkem, že i oddaná špiónka vše vzdala.

Leslie Winkle

Zdroj: Warner Bros.

Herečka Sara Gilbert ztvárnila vědkyni a pomyslnou konkurentku Sheldona Leslie. Hned ze začátku seriálu si vybere Leonarda jako někoho, kdo uspokojí její fyzické touhy. Později dokonce oba zvažují vzájemný vztah, ale vše zkrachuje kvůli diskusi ohledně teorie strun. Později se Leonard znovu snaží o jednorázové povyražení se svojí kolegyní, ale ho odmítne. Leslie také nějakou dobu strávila v pomyslném vztahu s dalším z hlavních hrdinů. Uhodnete se kterým?

Priya Koothrappali

Zdroj: Warner Bros.

Sestra další z hlavních postav. Zatímco její bratr Rajesh je stydlivý, neschopný si najít dlouhodobý vztah a jako jediný z hlavní čtyřky na konci vztahu není ve vážném vztahu, Priya je úplně jiná. Tato krásná a inteligentní žena velmi rychle skončí s Leonardem. Rajesh se proti jejich vztahu nejdříve důrazně postaví, nakonec ale vyměkne. Leonard a Priya se nakonec pokouší udržovat vztah na dálku. Bohužel Leo se nakonec líbá s jinou dívkou a Priya se vyspí se svým bývalým.

Stephanie Barnett

Doktorku Barnett se nejprve snaží sbalit Howard. Ten se snažil Stephanie sbalit na to, že jí nechá řídit vozítko na Marsu. Jenomže vozítko na rudé planetě rozbil. Stephanie musel odvést Leonard a ten si s doktorkou padl do oka. Jako jednu z mála Leonardových přítelkyň ji schvaloval i Sheldon. Bohužel, Stephanie tlačila i na Leonarda moc na pilu.

Dr. Elizabeth Plimpton

Zdroj: Warner Bros.

Dr. Plimpton je uznávaná vědecká celebrita, které Sheldon navrhl, aby místo na hotelu, přespala u nich v bytě. To ještě netušil, že je Elizabeth nymfomanka! Hned první noc svedla Leonarda (který z ní doslova uslintával) a další den se pokusila svést Rajeshe, Howrda i Leonarda najednou! Rajeshovi se ale podařilo kamarády vyšachovat.

Alice

Zdroj: Warner Bros.

Tuto postavu bychom klidně mohli označit za zhmotněný sen všech Geeků (autora tohoto článku nevyjímaje). V době, kdy Leonard udržuje vztah na dálku s Rajeshovou sestrou Priyou, objeví se v obchodě s komiksy tato kráska a shání konkrétní komiks s Hellboyem. Leonard jí ho přepustí a ona mu na oplátku napíše na ruku své číslo. V Hofstadlerově srdci však nakonec zvítězí potřeba udělat co je správné a Alice po líbání přizná, že má vztah. Dostane pořádně vynadáno a po následném video hovoru s Priyou končí i jeho vztah (Priya se vyspala se svým bývalým).

Mandy Chow

Zdroj: Warner Bros.

Mandy je Leonardova kolegyně z univerzity. Společně byli na lodi během expedice na moři. Jako správní námořníci tam velice často popíjeli, a ačkoliv mezi Leonardem a Mandy k ničemu vážnějšímu nedošlo, během jedné pitky se spolu líbali. Leonard tehdy chodil s Penny a při cestě do Las Vegas jí tento svůj hřích přiznal. Mandy si líbačku s brýlatým hrdinou nepamatovala a když se tuto skutečnost dozvěděla lekla se, že se během expedice vyspala „i s Leonardem“.

Nezapomenutelní princové z českých filmových pohádek
Kukačky – 13 dílů je málo
Pelíšky jsou už dlouhé roky nejvtipnějším filmem Vánoc
S čerty nejsou žerty (1984) – nesmrtelné kultovní hlášky
Rychle a zběsile (2001), aneb jak se zrodila legendární série
Francouzská revoluce (2020) – sex, násilí a něco jako upíři
Sestra v akci – hudební komedie se vším všudy
Hlava medúzy (2021) a kalich hořkosti vypitý až do dna
Film doslova zpodobňující sedm ctností – Shazam!
Přímo pekelná zábava s Hellboyem
Kingsman: Zlatý kruh (2017) – ještě o trochu absurdnější pokračování výborné špiónské komiksovky
Liga Spravedlnosti Zacka Snydera (2021) je neuvěřitelně jiná
Lepší obsah nikdo nemá: Disney+ už funguje v ČR a může porazit Netflix
Přitažlivé superhrdinky z filmového světa Marvelu
Francouzská revoluce (2020) – sex, násilí a něco jako upíři
Godzilla vs. Kong (2021) asi nejhorší díl monster série
Love and Monsters (Láska a příšery) překvapivě napínavé a zábavné postapokalyptické dobrodružství
Návrat do budoucnosti
Nadčasový, geniálně jednoduchý a inspirativní Návrat do budoucnosti
Matrix (1999) – legendární cyberpunkový snímek
Vetřelec
Vetřelec (1979) snímek který dodnes nahání hrůzu
Animované snímky, které i po letech zahřejí u srdce
Raya a drak (2021) – další asijská princezna od Disneyho
Disneyho princezny – znáte je všechny?
Film, který vám vysvětlí, jak funguje internet – Raubíř Ralf a internet (2018)