Nejočekávanější komiksové filmy roku 2021

V posledních letech jsme si již zvykli na to, že kina doslova zaplavují nejrůznější komiksové filmy. V roce 2021 by tomu rozhodně nemělo být jinak. Marvel potřebuje pořádně nastartovat svět po End Game a DC kontruje dvojkou Sebevražedného oddílu. Ale mohli bychom se dočkat i hned několika dalších komiksových nářezů, jenomže vzhledem k současné době, není jisté, jestli to bude už letos.

Komiksové filmy

Zdroj: Marvel

Eternals

Po událostech v Avengers: End game má něco donutit skupinu superhrdinských mimozemšťanů vystoupit ze stínu. Dosud žili na zemi v utajení, nyní však musí jednat. Marvel se tímto snímkem evidentně bude snažit posunout svůj svět znovu o trošku dál, do další éry. A právě snad tato nová týmovka se o to má pořádně přičinit. Na plátně se budou pohybovat i takové hvězdy jako Angelina Jolie a Salma Hayek.

Komiksové filmy

Zdroj: 20th Century Studios

Kingsman: První mise

V pořadí již 3. díl opravdu zábavných Kingsmanů má být jedním z nejočekávanějších komiksových filmů letošního roku. Jedná se sice o Prequel, který nám má vysvětlit samotný vznik této supertajné a nezávislé špiónské organizace, přesto je už podle traileru jasné, že se máme na co těšit. Minimálně podle traileru půjde o pořádně akční snímek na pozadí 1. světové války.

Komiksové filmy

Zdroj: DC

Sebevražedný oddíl

Po tom, co režisér prvních dvou dílů Strážců galaxie (Marvel), James Gunn, dostal padáka, využilo situace DC a najalo režiséra pro druhý díl Sebevražedného oddílu. Pokud se tomuto tvůrci podaří přetvořit tým padouchů, kteří z donucení páchají dobro, do podoby, o které jsme u něj zvyklý, bude se jednat o nejzábavnější komiksový snímek roku. Margot Robbie jako Harley Quinn je téměř zárukou úspěchu, a tak se na tento snímek můžete doopravdy těšit. Jo a objeví se tu i John Cena.

Komiksové filmy

Zdroj: Marvel

Black Widow

V roce 2021 by se konečně uvedení do kin dočká i sólovka Black Widow. Mělo by se jednat o prequel, tedy příběh před událostmi v Avengers: End game. Konečně tak poodhalíme tajemnou minulost superšpionky, kterou si zahrála Scarlett Johansson. Podle této herečky se film výrazně vyjadřuje i ke kauze MeToo. Ve stejném vyjádření Scarlett nazvala svojí postavu feministkou. Tak snad se nebude jednat o film podobný Terminátorovi: Temný osud.

Zdroj: DC

Batman

Pod netopíří maskou se v tomto snímku bude skrývat Robert Pattinson (ano, ten upír ze Stmívání). Jenomže tento herec se musel kvůli koronaviru uchýlit na nějaký čas do karantény, a tak bylo natáčení o několik týdnů zdrženo. V současnosti to vypadá, že se nového Batmana nakonec dočkáme až v roce 2022. Minimálně podle traileru ale půjde o velice zajímavou podívanou. Proti temnému rytíři se tentokrát má postavit hádankář a na obrazovkách se má objevit i Catwoman.

Zdroj: Marvel

Spider-man 3

Na úplný konec roku 2021 je zatím naplánovaný i nový Spider-man. Do hlavní role se tak opět vrací Tom Holland, který se rychle stává nejpopulárnějším hercem, který tohoto superhrdinu ztvárnil. Snímek se mimo USA natáčel i na Islandu. Podle některých informací by se ve snímku dokonce měli objevit i předchozí představitelé Petera Parkera a to i se svými záporáky. Můžeme se tak pomalu začít těšit na návrat Elektra, Dr. Octopuse i Green Goblina! Ze Spider-mana 3 se tak velice snadno může brzy stát nejočekávanější komiksový snímek roku 2021.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Nezapomenutelní princové z českých filmových pohádek
Kukačky – 13 dílů je málo
Pelíšky jsou už dlouhé roky nejvtipnějším filmem Vánoc
S čerty nejsou žerty (1984) – nesmrtelné kultovní hlášky
Sestra v akci – hudební komedie se vším všudy
Hlava medúzy (2021) a kalich hořkosti vypitý až do dna
7 smrtelných hříchů jako předloha legendárního snímku Sedm
Bláznivá střela – ikonická komedie z roku 1988 nestárne
Film doslova zpodobňující sedm ctností – Shazam!
Přímo pekelná zábava s Hellboyem
Kingsman: Zlatý kruh (2017) – ještě o trochu absurdnější pokračování výborné špiónské komiksovky
Liga Spravedlnosti Zacka Snydera (2021) je neuvěřitelně jiná
Godzilla vs. Kong (2021) asi nejhorší díl monster série
Harry Potter pod režisérem Davidem Yatesem
Harry Potter: série, na kterou naše generace nikdy nezapomene – 1. část
Mortal Kombat (1995) – jedna z vůbec nejlepších herních adaptací
Love and Monsters (Láska a příšery) překvapivě napínavé a zábavné postapokalyptické dobrodružství
Návrat do budoucnosti
Nadčasový, geniálně jednoduchý a inspirativní Návrat do budoucnosti
Matrix (1999) – legendární cyberpunkový snímek
Vetřelec
Vetřelec (1979) snímek který dodnes nahání hrůzu
Raya a drak (2021) – další asijská princezna od Disneyho
Disneyho princezny – znáte je všechny?
Film, který vám vysvětlí, jak funguje internet – Raubíř Ralf a internet (2018)
Raubíř Ralf (2012) patří mezi nejlepší animované retro snímky